Ośrodek Szkolenia Kierowców EL MOTO Krzysztof Fierdonek powstał w lipcu 2013 roku. Jest nową szkołą, która walczy o pozycje lidera na lokalnym rynku. Pragniemy aby inicjatywa powstawania nowych szkół podnosiła jakość szkoleń i wdrażała nowe coraz ciekawsze techniki szkolenia. Tak aby przyszli adepci sztuki kierowania prezentowali najwyższe umiejętności kierowania pojazdami.

Fachowy personel

Fachowość i zdolność przekazywania wiedzy są według nas niezbędnymi cechami instruktora. Dlatego dla EL Moto nie pracuje nikt przypadkowy. Obecnie za szkolenia teoretyczne i praktyczne odpowiada Krzysztof Fierdonek. Od 2006 roku prowadzi szkolenia kandydatów na kierowców samochodów osobowych i motocykli.W roku 2012 zdobył uprawnienia instruktora techniki jazdy,które dodatkowo podniosły jego kwalifikacje.Co jest dodatkowym atutem w pracy instruktor. Za klucz do sukcesu uważa partnerskie relacje kursanta z instruktorem.
Nie czekaj, zapisz się już dziś! Szkolimy wszystkich od 14 roku życia!

Profesjonalne zaplecze

EL MOTO dysponuje nowoczesnymi salami wykładowymi, gdzie zdobywanie wiedzy jest ciekawe i efektywne. Na naszym placu manewrowym bezpiecznie przećwiczysz wszystkie manewry przewidziane na egzaminie państwowym na prawo jazdy.

Wykłady prowadzone są w Wadowicach przy ul. Wojska Polskiego 2b oraz w Zatorze przy ul. J.Słowackiego 15 2piętro sala 2.10 Budynek CAZ

Do dyspozycji kursantów oddajemy pojazdy przystosowane do szkoleń :

HYUNDAI I 20 kat. B

YAMAHA MT 07 kat.  A

YAMAHA MT 03  kat. A2

YAMAHA YBR 125 kat. A1

ROMET ZK 50 kat. AM manual
Junak 804  kat. AM automat

Nasza szkoła może udostępnić motocykle i skutery na państwowy egzamin w WORD.

Samochody i motocykle są takie same, jak te, na które możesz się natknąć przy państwowym egzaminie.