Od 1 stycznia 2015 roku możesz rozpocząć kurs nauki jazdy bez teorii. Mamy pełną dowolność w zakresie wyboru formy nauczania teoretycznego.

Jeżeli nie masz czasu chodzić na zajęcia teoretyczne, możesz uczyć się samodzielnie w domu.

Możesz też uczyć się przez Internet korzystając z oferty e-kursu i jednocześnie w wolnym czasie brać udział w zajęciach warsztatowych jakie organizuje nasza szkoła jazdy w Wadowicach oraz Zatorze.

E-kurs to internetowy element naszego systemu nauczania i możliwość powtórzenia wykładu w dowolnym czasie i miejscu. Nasz e-kurs może też stanowić trzon formy nauczania, jednak warto uzupełnić go kilkoma wykładami oraz zajęciami z ratownictwa.

E-kurs to też znakomite uzupełnienie wykładów i podręcznika. Przy własnym komputerze możesz jeszcze raz przejrzeć przerobione na wykładzie tematy i sprawdzić swoją wiedzę rozwiązując oficjalne i aktualne testy egzaminacyjne obowiązujące w 2024 roku.

E-kurs to pełny i zgodny z nowym programem nauczania kurs teoretyczny, który od stycznia 2015 roku stał się pełnoprawną formą szkolenia teoretycznego. Już nie musisz uczęszczać na kilka wykładów w szkole jazdy i dostosowywać swojego czasu do grafika wykładowcy.

E-kurs wymaga jednak samodyscypliny i jego efektywność zależy to od danego człowieka. Jeżeli ktoś lubi uczyć się z komputera lubi dużo czytać, to jest w stanie efektywnie przygotować się do egzaminu.

Oferta e-kursu jest dla ludzi którzy mają mało czasu w tygodniu, ale mają dużo motywacji i samozaparcia.

W cenie tego szkolenia otrzymasz dostęp do platformy E-learning oraz testy egzaminacyjne 2024 r. z oficjalną bazą pytań PWPW.

Baza pytań jest interaktywna i pytania aktualizują się samoczynnie jeśli tylko masz dostęp do internetu.