Ośrodek Szkolenia Kierowców EL MOTO Krzysztof Fierdonek  organizuje kursy prawa jazdy od 2013 roku. Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem szkoleniowców o miłym usposobieniu. Doceniło nas setki mieszkańców Wadowic i Zatora jak i ościennych miejscowości, którzy ciągle polecają nasze kursy. Nauka jazdy to dla wielu z was wyzwanie i emocjonalne przeżycie, w którym ważną role odgrywa wybór ośrodka szkolenia kierowców a co najważniejsze instruktora. Wybierz dobrze kieruj się opinią, nie sugeruj się ceną lub innymi zbędnymi gratisami. Zainwestuj swoje pieniądze w dobrze zorganizowane i przeprowadzone szkolenie a zyskasz na egzaminie.

Fachowy personel

Fachowość, zdolność przekazywania wiedzy, miłe przyjazne usposobienie, sumienność i rzetelność. Posiadamy te cechy one są niezbędne w zawodzie instruktora nauki jazdy. Mamy doświadczenie w szkoleniu kandydatów na kierowców sięgające 2006 roku, wciąż doszkalamy się  podnosząc swoje kwalifikacje co prezentujemy na zajęciach.

Obecnie za szkolenia teoretyczne i praktyczne odpowiadają

Instruktor Nauki Jazdy nr. KOS 0124  jak również Instruktor Doskonalenia Techniki Jazdy nr. K 0035 – Kierownik OSK  Krzysztof Fierdonek

Instruktor Nauki Jazdy nr. KOS 205 Krzysztof Madej

Profesjonalne zaplecze

Ośrodek Szkolenia Kierowców EL Moto Krzysztof Fierdonek dysponuje salami wykładowymi w Zatorze i Wadowicach, wyposażone są w niezbędne pomoce dydaktyczne i multimedia. Zapewniamy dostęp do placu manewrowego Zator ul. Parkowa 4 i Oświęcim ul. Dworcowa, na których wyćwiczysz elementy jazdy przewidziane na egzaminie państwowym zwłaszcza te motocyklowe. Nasze pojazdy są zawsze aktualne i wymieniane razem z egzaminacyjnymi średnio co 4 lata.

Do dyspozycji kursantów oddajemy pojazdy przystosowane do szkoleń :

HYUNDAI I 20 kat. B

YAMAHA MT 07 kat.  A

YAMAHA MT 03  kat. A2

YAMAHA YBR 125 kat. A1

ROMET ZK 50 kat. AM manual
Junak 804  kat. AM automat

Nasza szkoła może udostępnić pojazdy na państwowy egzamin w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego/o. Oświęcim

Samochody i motocykle są takie same, jak te, na które możesz się natknąć przy państwowym egzaminie.